Yhteystiedot

Maansiirto Hämeenniemi Ky
Y-Tunnus: 2666392-9

Toimisto: Keuruuntie 17 LH 32, 42700 Keuruu
Käynti Loilontien puolelta

Halli: Miilutie 6, 42700 Keuruu

Petri Hämeenniemi
Petri Hämeenniemi040 523 89 56petri@maansiirtopuuha.fi
Toimitusjohtaja
Heli Hämeenniemi
Heli Hämeenniemi040 551 90 62heli@maansiirtopuuha.fi
Talousjohtaja
Kimmo Arppe
Kimmo Arppe050 51 23 806kimmo@maansiirtopuuha.fi
Kehitysjohtaja
Insinööri
Jarmo Sihvonen
Jarmo Sihvonen040 558 60 82jarmo@maansiirtopuuha.fi
Työmaapäällikkö
Insinööri
Henri Hämeenniemi
Henri Hämeenniemi040 575 74 98henri@maansiirtopuuha.fi
Työnjohto
Mauri Saarijärvi
Mauri Saarijärvi0400 27 27 90mauri@maansiirtopuuha.fi
Ajojärjestelijä
Kuljetustilaukset
Eetu Ahonen
Eetu Ahonen040 581 89 69eetu.ahonen@maansiirtopuuha.fi
Korjaamopäällikkö
Oskari Ålgars
Oskari Ålgars040 675 00 67oskari.algars@maansiirtopuuha.fi
Mittaustyöt
Janne Lepikko
Janne Lepikko044 989 75 21janne@maansiirtopuuha.fi
Mittaustyöt
ICT

Laskutus

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

Operaattori Apix messaging Oy (003723327487)
Verkkolaskuosoite 003726663929
OVT-tunnus 003726663929

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Maansiirto Hämeenniemi Ky (Apix skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUNET

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Maansiirto Hämeenniemi Ky :n sähköpostiskannauksen osoite:
003726663929@procountor.apix.fi